Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Біографія Супрун Людмили Павлівни

Народилася 7 січня 1965 року в м. Запоріжжя. Громадянка України.

В 1982 році закінчила середню школу №1 м. Запоріжжя із золотою медаллю. Після школи вступила до Київського державного університету ім. Т.Г. Шевченка на юридичний факультет, який закінчила з відзнакою. Юрист-правознавець.

Трудову діяльність розпочала юрисконсультом підприємства, одночасно вступивши до аспірантури Інституту держави і права ім. В. Корецького Академії наук України, відділ міжнародного права та порівняльного аналізу. З 1989 року працювала молодшим науковим співробітником Українського науково-дослідного інституту сільськогосподарської радіології. З 1992 по 1993 роки працювала провідним науковим співробітником відділу міжнародного права Інституту держави і права ім. В. Корецького. У 1993 році обрана на посаду президента Асоціації ділового співробітництва «Інтерагро». У 1997 році визнана «Діловою жінкою України 1997 року». У березні 1998 року обрана народним депутатом України за виборчим округом №100 (Кіровоградська область). У Верховній Раді України обіймала посаду голови підкомітету з питань доходів державного бюджету Комітету з питань бюджету, була членом фракції Народно-демократичної партії та її уповноваженим представником. У 2002 році вдруге обрана народним депутатом України за багатомандатним загально­державним округом (виборчий блок політичних партій «За Єдину Україну!»). Обіймала посаду першого заступника голови Комітету з питань бюджету, а з вересня 2005 року — виконуюча обов’язки голови Комітету з питань бюджету.

Нагороджена грамотами Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України, орденами Української православної церкви та українського козацтва «За відродження меценатства» II ступеня, «Лідер народної довіри 2002 року», має почесне звання «Заслужений економіст України» (2006). .

Голова правління Українського фонду миру, віце-спікер «Громадянського Парламенту жінок України» та президент Української федерації фігурного катання на ковзанах.

Голова Народно-демократичної партії.

Чоловік — Супрун Микола Олексійович. Доньки — Тетяна, 1986 р.н., Владислава, 2001 р.н.

Проживає у м. Києві.

You must be logged in to post a comment.