Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Пікет непокоры від ВО “Свобода”

q85.jpgВід будівлі парламенту по вулиці Хрещатик рухається колона прибічників ВО “Свобода” з плакатами “Геть мєнтовський бєспредєл!”, “Геть Москву!” та інше.

За оцінками співробітників правоохоронних органів у мітингу беруть участь близько півтори тисячі осіб, передав кореспондент ГолосUA.

З усіх сторін колону оточують співробітники “Беркут”. Проходячи поряд з будинком профспілок, мітингувальники жбурнули на землю димову шашку.

Нагадаємо, що сьогодні біля Верховної Ради Всеукраїнське об’єднання “Свобода” спільно з учасниками Національного комітету захисту України проводить масштабну акцію протесту “проти соціальної українофобії режиму Януковича”.

“Учасники акції протестують проти соціальної українофобії: підвищення цін на газ та комунальні послуги для населення, збільшення пенсійного віку, ухвалення рабського Трудового кодексу, знищення малого і середнього підприємництва Податковим кодексом, подорожчання харчів, перетворення України на країну злиднів та олігархів», – йдеться у поширеній прес-службою ВО “Свобода” заяві.

You must be logged in to post a comment.