Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Голові Львівської ОДА була вистаказа недовіра

17-0fy1w.jpg«Сьогоднішнє голосування про недовіру голові Львівської ОДА Василеві Горбалю – це спроба привернути увагу України до того, що Львівщина не згідна з політикою Президента, не приймає його методів управління та вимагає переглянути своє бачення розвитку держави та регіону», – так прокоментував ЗМІ включення до порядку денного питання про недовіру голові ЛОДА з ініціативи фракції БЮТ перший заступник голови Львівської обласної ради, голова ЛОПО ВО «Батьківщина» Роман Ілик. Повідомила прес-служба ЛОО “Батьківщина”. «Питання про висловлення недовіри голові Львівської облдержадміністрації – не є питанням особистих симпатій до Василя Горбаля. Це висловлення чіткої та зрозумілої позиції кожного, хто сидить у цій залі, делегованогосюди нашими земляками, щодо політики, яка проводиться сьогодні Президентом та його намісником відносно нашого регіону.

Янукович, який обіцяв виборцям бути президентом усієї України, став президентом Донецька. Свої зусилля він спрямовує сили не на покращення життя людей, проведення серйозних економічних реформ, а на формуванняяничарства, позбавленого відчуття патріотизму та національної ідентичності. Заради цього переписуються підручники з історії, заради цього нищиться енергетична незалежність та формується нова українофобська ідеологія.

Посада голови Львівської облдержадміністраціїпередбачає не лише механічне виконання указів та розпоряджень Президента. Функції губернатора полягають ще й у тому, щоб відчувати регіон у якому працюєш, розуміти проблеми людей, які живуть на цій землі, намагатися зрозуміти та шанувати їхні традиції, віру, переконання. Завдання губернатора – інформувати Президента про те, як у регіоні оцінюють його політику, його нововведення, позбавлені будь-якої поваги до тих, хто є галичанином», – сказав Роман Ілик.

You must be logged in to post a comment.