Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Янукович знов заставив з себе сміятися

2551.jpgПрезидент Віктор Янукович порівняв бюджет зі священною коровою та заборонив чиновникам торкатися його.

Про це він заявив на засіданні Ради регіонів в місті Буча Київської області.

“Ви бачили, яка метушня у наших попередників. Вона не випадкова. Коли вони керували, думали, що вибори все спишуть. Сталося так, що не списали. Я навмисно не називаю прізвища. Не кажу, скільки і хто вкрав. Це скаже суд. Але в країні кожен повинен знати, що закон повинен охороняти все, що належить українському народу, в тому числі бюджет”, – зауважив президент.

Янукович сказав чиновникам, що не можна будувати власний бізнес за бюджетні кошти.

“Кожен чиновник має знати, що це закінчиться погано. Колись. Не сьогодні – так завтра. А не завтра – так післязавтра. І на цьому закінчиться все. Буде страждати з сім’єю, тому, шановні колеги, бюджет, як кажуть, свята корова. До нього торкатись не можна. Його треба поважати і по достоїнству цими коштами управляти”, – підкреслив він.

Янукович наголосив, що більшість чиновників й без того це знають і додав, що ті, хто хоче займатися бізнесом, мають піти з державних посад.

“Як казав Остап Бендер…як кажуть в Одесі…скільки способів відйому грошей? “, – запитав президент. Після паузи чиновники підказали Януковичу відому фразу з роману Ільфа і Петрова: “Існує 400 способів відносно чесного відйому грошей”. Усі засміялися, а Янукович сказав: “А цей не відносно законний”.

You must be logged in to post a comment.