Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Лави Конституційного Суду України залишили ще троє суддів

1221555894_picture.jpgКонституційний Суд України припинив повноваження суддів Івана Домбровського, Ярослав Мачужака і Анатолія Дідковського. Таке рішення було прийнято під час засідання 9 вересня.

Як повідомляє прес-служба КСУ, рішення прийнято у зв’язку з тим, що судді подали у відставку.

Відповідно до Регламенту Конституційного Суду, глава КСУ протягом трьох днів направить відповідного листа з’їзду суддів України для розгляду цього питання.

І.Домбровського, Я.Мачужака і А.Дідковського призначили судді КСУ в листопаді 2005 року VII з’їздом суддів України. Присягу прийняли 4 серпня 2006 року. І.Домбровського на спеціальному пленарному засіданні КСУ було обрано главою КСУ (2006-2007 рр.).

Нагадаємо, звільнені судді КСУ були серед тих, хто не визнав легітимної “коаліцію тушок” у квітні поточного року. Днями стало відомо, що у відставку подав ще один суддя КСУ В’ячеслав Джунь, який також проголосував проти рішення про легітимізацію “коаліції тушок”. За даними лідера БЮТ Юлії Тимошенко, крім вже звільнених суддів КСУ, під цим рішенням не підписалися судді Василь Бринцев, Петро Стецюк і Віктор Шишкин.

You must be logged in to post a comment.