Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Експлуатація газопроводу Уренгой-Помара-Ужгород почнеться 23 грудня.

Укртрансгаз“Укртрансгаз”: Аварію на газопроводі Уренгой-Помари-Ужгород ліквідують до 23 грудня.

Дочірня компанія “Укртрансгаз” має намір відновити зруйновану ділянку газопроводу Уренгой – Помари – Ужгород і ввести його в експлуатацію до 23 грудня, повідомляє прес-служба компанії.

За даними “Укртрансгазу”, аварія не привела до перебоїв у постачаннях газу до Європи. “Ніяких зауважень з боку наших європейських партнерів не було”, – відзначили в компанії.

Створена комісія з розслідування причин руйнування металу трубопроводу, до складу якої увійшли представники профільних інститутів, зокрема Академія зварювання ім. Патона НАНУ, а також експерти Держгірпромнагляду. При необхідності до цієї роботи залучать фахівців провідних іноземних газотранспортних компаній.

Комісія почала вивчення документів і зразків з місця аварії. Планується проведення низки складних експертиз і досліджень. Причину розгерметизації магістральної труби назвуть після завершення роботи комісії. За словами експертів, попередньою причиною вибуху є зношеність труби.

Як повідомлялося, 6 грудня о 19:12 у станції Іллінці у Вінницькій області України відбулася розгерметизація ділянки магістрального газопроводу Уренгой – Помари – Ужгород. Без газу залишилися 22 населених пункти. На даний час їх газопостачання відновлене в повному обсязі.

Газопровід “Уренгой-Помари-Ужгород”, протяжність якого становть 4451 км., побудований у 1983 р. з проектною потужністю 32 млрд. куб. м газу на рік. Газотранспортна система України складається з 36,6 тис. км магістральних газопроводів. Оператором системи є дочірня Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України” компанія “Укртрансгаз”.

You must be logged in to post a comment.