Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Президент розповів про відносини Європи з Україною

yan_13_9_10.jpgДля України поняття “євроінтеграція” означає, передусім, реалізацію внутрішніх структурних реформ, покликаних змінити якість життя країни і підняти її до європейського рівня. Про це заявив Президент України Віктор Янукович під час прес-конференції після завершення зустрічі з президентом Європейської Ради Германом Ван Ромпеєм.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі глави держави, В.Янукович високо оцінює проведені сьогодні перемовини із президентом Європейської Ради. “Ключовими питаннями нашої зустрічі були перемовини щодо інтеграції України в Європейський Союз і підписання угоди про асоціацію”, – сказав В.Янукович під час прес-конференції після завершення зустрічі.

За словами В.Януковича, Україна намагається підготувати такий документ, який би не мав аналогів у практиці Євросоюзу. Саме тому, наголосив він, так важливим є змістовне наповнення майбутньої угоди про зону вільної торгівлі між Україною і ЄС.

“Ми виступаємо за таку зону вільної торгівлі, яка буде передбачати поступову інтеграцію економіки України у загальний ринок Євросоюзу”, – наголосив глава держави. “Ми погодилися йти шляхом компромісів і взаємних поступок. Я вдячний пану Ван Ромпею за висловлене розуміння”, – додав Президент України.

Він наголосив, що сьогодні відбулася змістовна дискусія з ключових питань відносин України з ЄС, внутрішнього розвитку України і актуальної міжнародної проблематики. За словами глави держави, також можна говорити про практичні результати у діалозі щодо безвізового режиму. “Вже почато підготовку плану дій щодо безвізового режиму, який, ми чекаємо, буде підготовлений до наступного саміту Україна – ЄС у листопаді цього року”, – наголосив В.Янукович.

“У нас є загальне бачення цього процесу”, – зазначив Президент. За його словами, йдеться про реалізації в Україні комплексу системних реформ за підтримки ЄС. “Саме ці реформи дадуть змогу Україні розраховувати на якісне поглиблення інтеграції в ЄС шляхом укладення угоди про асоціацію, створення зони вільної торгівлі, а також руху в напрямі впровадження безвізового режиму для українських громадян”, – наголосив Президент.

Глава держави зазначив, що для України поняття “євроінтеграція” означає, передусім, реалізацію внутрішніх структурних реформ, покликаних змінити якість життя країни і підняти її до європейського рівня. “Тому ми вдячні ЄС за підтримку і практичну допомогу, яка надається Україні в зв’язку з цим”, – сказав В.Янукович.

You must be logged in to post a comment.