Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Азаров вимагає від міністрів не втручатися у хід виборчої кампанії

410996_3.jpgПрем’єр-міністр України Микола Азаров вимагав від міністрів не втручатися у хід виборчої кампанії. Про це він заявив сьогодні під час чергового засідання уряду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, М.Азаров наголосив: “Почалася виборча кампанія до місцевих органів влади. Хочу повторити просту думку: діяльності уряду ця кампанія не стосується. Тому навіть коментувати хід кампанії – не у компетенції міністрів. Я на цьому наполягаю. Щоб ніхто не відволікався від поточних справ. А якщо у когось є бажання взяти участь у виборах – будь ласка, але треба зробити вибір, де ти збираєшся працювати – в уряді або в органі, в який балотуєшся”.

М.Азаров наголосив, що період виборчої кампанії Кабінет Міністрів має провести так, щоб нікого із міністрів не могли звинуватити в адміністративному тиску або у втручанні у хід місцевих виборів.

Прем’єр-міністр уточнив, що як лідер Партії регіонів запросив в Україну міжнародних спостерігачів, – влада зацікавлена у тому, щоб вибори пройшли демократично, а результати були встановлені об’єктивно. “Це репутація України, наше резюме для інвесторів. Уряд живе не виборчими кампаніями, а інтересами держави, потребами модернізації економіки і структурного реформування. Завдання уряду – в рамках повноважень зробити все необхідне, щоб кампанія була профінансована”, – сказав він.

Крім того, глава уряду повідомив, що вчора зустрічався з головою Центральної виборчої комісії Володимиром Шаповалом і підписав протокол, який повністю узгоджує всі обсяги фінансування виборчої кампанії.

Нагадаємо, 11 вересня в Україні офіційно стартували місцеві вибори-2010. Цю дату визначила Центральна виборча комісія. Голова Центрвиборчкому В.Шаповал запевняє, що ЦВК забезпечить проведення місцевих виборів на належному рівні, і не сумнівається: виборчий процес пройде у рамках закону. “А з боку ЦВК усі дії також будуть виключно згідно із законом”, – додав він.

You must be logged in to post a comment.