Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Президент планує вивести Україну з аутсайдерів

u63_111031.jpgПрезидент України Віктор Янукович планує вивести Україну з аутсайдерів і просить суддів стати його партнерами на цьому шляху. Про це він заявив сьогодні у Києві, виступаючи перед делегатами десятого позачергового З’їзду суддів України.

Як повідомляє прес-служба Президента, В.Янукович наголосив: “Метою мого перебування на посту Президента є виведення України з аутсайдерів європейських країн. Наша держава має всі можливості і повинна протягом наступних п’яти років стати рівноправним членом європейського співтовариства. Без незалежного, кваліфікованого суду це неможливо. Закликаю вас стати моїми партнерами на цьому шляху”.

“Звернення “Ваша честь!” – це не просто слова, це заклик до честі і мужності. Будьте гідними такого звернення. Я, у свою чергу, зроблю все можливе для створення умов діяльності незалежного суду”, – пообіцяв глава держави суддям.

“Вірю, що спільними зусиллями ми наблизимо Україну до європейського правового простору”, – наголосив він.

Нагадаємо, В.Янукович бере участь у Х позачерговому З’їзді суддів України. На орієнтовному порядку денному з’їзду означаються питання обрання членів Ради суддів України, звільнення і призначення суддів КСУ, припинення повноважень і призначення членів ВРЮ, призначення членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, а також про затвердження положення про Раду суддів України.

You must be logged in to post a comment.