Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Азаров взяв участь у траурній церемонії на Меморіалі жертвам сталінських репресій

originnal_d8a65cdca22e8c346f04131031b35db5.jpgПрем’єр-міністр України Микола Азаров взяв участь у траурній церемонії на Меморіалі жертвам сталінських репресій, де поховано польських офіцерів, громадян.

Як повідомили в Департаменті інформації Секретаріату КМУ, відповідаючи на питання журналістів про свої враження, Микола Азаров заявив, що це, в першу чергу, глибокий смуток з приводу людської трагедії.

«Цей меморіал – чесне і сильне нагадування, що ніхто не вправі віднімати людське життя, віднімати без суду, без слідства, без провини. Подивіться на дати народження цих людей. Це молоді люди, які могли прожити змістовне, корисне життя. Тому ми пам’ятаємо цю трагедію. Влада України зробить все, щоб життя нашого народу було збудоване на принципах свободи й демократії, в мирі і творчій праці», – наголосив Прем’єр-міністр.

Також Микола Азаров зазначив, що всі меморіальні місця в Україні будуть в центрі особливої уваги Уряду і місцевої влади.

Нагадаємо, сьогодні до України прибув Президент Польщі Броніслав Коморовський  для участі у траурних заходах, пов’язаних із вшануванням пам’яті польських офіцерів, які були закатовані в тюрмах і таборах Харкова. У харківському аеропорту його зустрів Микола Азаров.

Прем’єр-міністр України і Президент Польщі поклали квіти до меморіальної дошки, встановленої на місці, де знаходилася внутрішня тюрма НКВС і де відбувалися страти польських офіцерів. Також квіти поклали члени родин закатованих, які приїхали в Україну разом з офіційною делегацією.

Крім того, Микола Азаров та Броніслав Коморовський візьмуть участь у православному молебні і католицькій месі, які відбудуться на території Меморіалу жертвам тоталітарного режиму, де поховано закатованих польських офіцерів, а також українців, росіян, представників інших народів, які стали жертвами сталінських репресій у 30-40 роках минулого століття.

You must be logged in to post a comment.