Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Перший віце-прем’єр Андрій Клюєв у суботу відвідав одразу декілька київських ярмарків

372890.jpgПерший віце-прем’єр Андрій Клюєв у суботу відвідав одразу декілька київських ярмарків з продажу сільськогосподарської продукції.

“Андрій Клюєв ознайомився з асортиментом продукції, поцікавився цінами на різні групи товарів. Наприклад, на ярмарку на вулиці Ревуцького в Дарницькому районі столиці картоплю з Черкащини, Чернігівщини та інших областей продавали від 2 до 5 грн за кілограм”, – повідомила прес-служба Кабміну.

Варто зазначити, що в середньому у Києві кілограм картоплі зараз вартує близько 6 гривень.

У Кабміні запевнили, що на подібних ярмарках, організованих столичною владою, покупці зможуть придбати сільгосппродукцію “безпосередньо у виробників за цінами на 10-15% нижче ринкових”.

Такі ярмарки планується проводити щотижня. 25 вересня в Києві працювало 10 виїзних ярмарків у різних районах міста, а також 60 пересувних точок продажу.

Водночас варто нагадати, що візит на ярмарок прем’єра Миколи Азарова обернувся скандалом. “Там і картопля була по 3,5 грн, і гречка – по 8 грн. Жодних черг, усе було чудово”, – розповідав Азаров (у торгових мережах і на ринках Києва вартість гречки і картоплі – на 50-70% вище цієї ціни).

Але потім Азаров таки зізнався, що не зміг оцінити реальну цінову ситуацію на ринку продовольства, відвідавши ярмарок.

“Коли я повернувся до свого кабінету, мені поклали (на стіл – прим. ред.) зовсім іншу довідку – яка реальна ситуація по всіх ярмарках Києва. У підсумку – два керівника департаментів Міністерства аграрної політики були того ж дня звільнені з роботи”, – зазначив прем’єр.

You must be logged in to post a comment.