Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Партії «Собор» відкладає своє рішення щодо кандидата на міського голову Львівщини

8734bf412e5c836646e15348a5e28bca.jpgЛьвівська обласна і Львівська міська організації Української Республіканської Партії «Собор» визначилися зі списками кандидатів по багатомандатному округу на місцевих виборах 31 жовтня. Остаточне рішення щодо кандидата на міського голову наразі відкладається.

Так, список УРП «Собор» на виборах до Львівської міської ради очолить керівник ЛОО УРП «Собор» Степан Середа. Наступними у списку йдуть керівник ЛМО партії Віталій Загайний, Андрій Мирка, Ростислав Влох і Андрій Медвідь. Як пояснив на партійних зборах львівської міської організації Степан Середа, партійний список на вибори до міськради він очолив через те, що основний акцент по багатомандатних округах УРП «Собор» хоче зробити саме на ці вибори.

«За таку п’ятірку нам не буде стидно у міській структурі. Протягом 10 років наша партія комусь підтримувала штани. Тепер ми робимо аванс на майбутнє», – зазначив він.

Список партії на виборах до Львівської обласної ради натомість очолить Мирослав Герцак. Наступними у списку є Юрій Собота, Лев Величко, Галина Папірник і Мирон Бучацький. Водночас на виборах міського голови м. Трускавця від УРП «Собор» балотуватиметься професор Євген Кулик.

Натомість на зборах не відбулося анонсованого на сьогодні висунення кандидата від партії на виборах міського голови м. Львова, оскільки Андрій Садовий попросив перенести розгляд цього питання на 1 жовтня. Втім, відповідаючи на запитання кореспондента, чи пов’язана ця зміна планів із чутками, що чинний міський голова може вже завтра оголосити про свій намір балотуватися на виборах мера Львова, керівник ЛМО партій Віталій Загайний не підтвердив таку інформацію.

«Закон дозволяє будь-якій кількості політичних партій здійснювати висунення одного і того ж кандидата, тому ці речі між собою жодним чином не пов’язані. Навіть якщо таке висунення (якоюсь іншою партією, – ред.) відбудеться до першого жовтня, ми з величезною радістю і приємністю оголосимо про нашу підтримку Андрія Садового на виборах міського голови», – сказав він.

Наприкінці серпня Українська Республіканська Партія «Собор» вирішила підтримати кандидатуру Андрія Садового на виборах міського голови 31 жовтня цього року.

You must be logged in to post a comment.