Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Справа щодо отруєння Ющенка знову на слуху

100927183259_th_255.jpgСлідство довело факт умисного отруєння екс-президента Віктора Ющенка.

Про це в інтерв’ю заявила колишній керівник слідства у справі про отруєння Галина Климович.

“Ми запитували, чи достатньо у справі доказів і наскільки переконливі вони в тому, що мало місце умисне токсичне отруєння. Треба було бачити очі цих учених. Вони заздрили наявності такого колосального матеріалу. Вони говорили, що у справі є фактаж на кілька докторських дисертацій. І ніхто з них не висловив і тіні сумніву в тому, що Ющенко отруєний діоксином “, – додала Климович.

“Ми настільки глибоко копали, що якби щось було не те, воно б обов’язково вистрілила. Та й, зрештою, не можуть же всі навколо бути негідниками і пройдисвітів – лікарі, вчені, експерти! “, – Додала слідчий.

Коментуючи плани заступника генпрокурора Рената Кузьміна з повторного допиту свідків, Климович заявила, що не бачить у цьому необхідності.

“Ну що це, як не дешева самореклама?!” – Заявляє вона, попереджаючи, що підлеглі при такій постановці питання можуть “підставити” і “підставляють” Кузьміна.

Як приклад слідчий назвала гучну заяву про виявлення у справі “в’єтнамського сліду”, що веде до підприємству з виробництва діоксину в Ханої.

“На всю країну оголошується, що в справі в 2010 році з’явився” в’єтнамського “слід, а цей” слід “у справі був ще в 2005 році! На всю країну оголошується, що в справі в 2010 році з’явився “в’єтнамського” слід, а цей “слід” у справі був ще в 2005 році! І, насправді, він не в’єтнамський, а російський, оскільки мова йде про спільний російсько-в’єтнамський центр, про діяльність якого в’єтнамці без згоди Росії нічого не хочуть повідомляти”, – підкреслила Климович.

Раніше сам Ющенко заявляв, що Москва блокує справу про його отруєння.

You must be logged in to post a comment.