Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Активісти ВО “Батьківщина” почали безстрокову голодовку

132398.jpgАктивісти Київської обласної організації ВО “Батьківщина” почали безстрокову голодовку з вимогою зареєструвати в територіальній виборчій комісії списки кандидатів на місцеві вибори від справжньої партячейки “Батьківщини” у регіоні. Про це сьогодні на прес-конференції заявив депутат Київської обласної ради, лідер фракції БЮТ Володимир Подрезов.

В.Подрезов уточнив, що сьогодні активісти “Батьківщини” починають голодовку в приміщенні партійної організації на вулиці Лесі Українки, 26, а завтра продовжать акцію під стінами Центральної виборчої комісії.

“Ми, активісти Київської обласної партійної організації політичної сили ВО “Батьківщина”, з сьогоднішнього дня починаємо голодовку. Таким чином ми вимагаємо від територіальної виборчої комісії зареєструвати легітимні списки кандидатів від “Батьківщини” і забезпечити проведення демократичних прозорих виборів”, – йдеться у заяві бютівців, зачитаній на прес-конференції.

Крім того, партійці вимагають від влади “припинити терор і рейдерські захоплення єдиної опозиційної політичної сили в Україні”. “Потрібно припинити свавілля в українських судах, управліннях юстиції, ЦВК і територіальних виборчих комісіях. Закон, і тільки закон, повинен мати значення при прийнятті рішення… Ми вимагаємо від влади припинити втручання у виборчий процес і в діяльність політичних партій”, – зазначили вони.

Бютівці попереджають, що будуть голодувати доти, поки київська ТВК “не скасує своїх ганебних рішень про реєстрацію списків від псевдо- “Батьківщини”.

Крім В.Подрезова, заяву підписали депутат Броварської міськради, керівник міської партійної організації “Батьківщина” Анатолій Кривоніс і керівник Київсько-Святошинської районної організації ВО “Батьківщина” Сергій Громовий.

You must be logged in to post a comment.