Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

“Свобода” заблокувала приміщення Львівської виборчої міської комісії

2.jpgКандидат на посаду мера Львова від ВО “Свобода” Юрій Михальчишин і кандидати у депутати Львівської міської ради від цієї політичної сили заблокували приміщення Львівської виборчої міської комісії.

Як повідомили у прес-службі Львівської міської організації “Свободи”, партійці вимагають негайно оприлюднити списки членів дільничих виборчкомів (ДВК) і відповідні протоколи жеребкування.

Перед цим глава Львівської виборчої міської комісії Ігор Слипецький (від Блоку Литвина) відмовився надати ці дані. За неофіційною інформацією, “Свобода” отримала представництво тільки у сорока з 283 ДВК.

До того ж у членів ТВК не пройшла жодна кандидатура від Ю.Михальчишина і від Львівської обласної “Свободи”. “Отже, до ДВК потрапили менше 5% з 849 запропонованих “Свободою” кандидатур, що інакше як фальсифікаціями пояснити не можна”, – зазначили у партії.

“Сьогоднішні події у Львові свідчать про те, що влада взяла на озброєння сталінську методику, за якою “неважливо, як люди голосують, – важливо, хто здійснює підрахунок голосів”, – зазначив кандидат у мери Львова Ю.Михальчишин.

You must be logged in to post a comment.