Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Кількість жертв тропічного шторму “Ольга”.

Шторм Кількість жертв тропічного шторму “Ольга” досягла 38 чоловік.

Число жертв тропічного шторму “Ольга” в країнах Карибського басейну виросло і складає щонайменше 38 чоловік. У Домініканській Республіці були виявлені тіла 12 гаїтянських робітників, які потонули на одній з ферм на кордоні з Гаїті, передає Reuters.

На думку влади, гаїтянці знаходилися на територію Домініканської Республіки нелегально і, коли влада проводила примусову евакуацію перед скиданням води з шлюзу на дамбі р. Яке, вирішили сховатися, щоб їх не депортували. В результаті нелегальні мігранти загинули.

Шторм “Ольга” сформувався над Віргінськими островами 11 грудня ц.р. в 209 км. на схід від Пуерто-Ріко. Його поява стала несподіванкою для країн Карибського басейну, оскільки сезон ураганів в Атлантиці завершився 30 листопада. Багато людей загинули саме в Домініканській Республіці після того, як влада ухвалила рішення пропустити воду через дамбу на р. Яке, побоюючись її обвалення.

Нагадаємо, що в кінці жовтня – на початку листопада тропічний ураган “Ноель” забрав життя 84 громадян Домініканської республіки. Ураган викликав численні обвали і сильні повені. Було завдано значного збитку інфраструктурі регіону і сільському господарству. Стихія також пошкодила безліч житлових будинків, внаслідок чого велика кількість місцевих жителів лишилася без притулку. Тоді влада держави була змушена оголосити надзвичайний стан в 28 провінціях і столиці країни – Санто-Домінго строком на 30 днів.

You must be logged in to post a comment.