Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Системи супутникового стеження для відстежування постачання наркотиків.

Служба безпеки України (СБУ) відстежуватиме так звані «контрольовані» постачання наркотиків через територію України за допомогою супутникової системи. Відомство безкоштовно отримало відповідне устаткування на суму понад 150 тис. грн. в рамках спеціальної Програми розвитку ООН.

СБУ вже отримала 6 таких приладів. Вони вироблені в Україні. При цьому у відомстві відмовилися уточнити, як ці системи супутникового стеження виглядають і за яким принципом працюють. «Устаткування, яке передається, – воно саме і дозволяє контролювати ситуацію і чітко знати, де саме є партія наркотиків, фактично в реальному часі», – сказав помічник начальника Головного управління по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю СБУ Богдан Сокрут, передає «ЛІГА».

Нагадаємо, в жовтні СБУ викрила мережу наркоділерів. Були затримані лідер і 6 активних учасників злочинного угрупування. У липні співробітники Головного управління боротьби з корупцією і організованою злочинністю СБУ і Управління СБУ в Львівській області припинили діяльність міжнародного злочинного наркоугрупування, яке займалося контрабандним переміщенням психотропних речовин з Прибалтики до України з метою їх подальшого збуту. В кінці червня співробітники Управління СБУ в Одеській області перекрили канал надходження в Україну наркотичного препарату ефедрину і вилучили його рекордну кількість – понад 500 тис. пігулок «Арсан» турецького походження.

You must be logged in to post a comment.