Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Випадки летального результату життя журналістів.

Комітет захисту журналістів обнародував дані за 2007 рік. Із звіту виходить, що в році, що минає, під час виконання своїх професійних обов’язків загинуло 64 журналісти в 17 країнах світу.

Ось уже 5 років найбільш небезпечною країною для кореспондентів залишається Ірак. На цю країну в 2007 році припала 31 смерть працівників ЗМІ. У минулому, 2006 р., в Іраку загинули 30 журналістів. На другому, за небезпекою, місці значиться Сомалі, тут було вбито або пропало без вісті сім журналістів. Пакистан і Шрі-Ланка ділять третій ступінь смертельного п’єдесталу – по п’яти чоловік відповідно.

У 2007 р. загинуло найбільше число працівників засобів масової інформації за останні тринадцять років. Лише в 1994 р. ця цифра була більше нинішньої – 66 чоловік. У той час осередки напруженості спостерігалися в Алжирі, Боснії і Руанді.

Ще двадцять два випадки летального результату життя журналістів знаходяться в розслідуванні. У центральному офісі комітету в Нью-Йорку намагаються встановити – чи є ці інциденти пов’язаними з роботою чи загибель журналістів сталася через інші причини.

You must be logged in to post a comment.