Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Посередників на газовому ринку між Україною та Росією бути не повинно.

Посередники газуТимошенко сподівається на порозуміння з Путіним.

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко сподівається знайти взаєморозуміння із президентом Росії Володимиром Путіним, який висловив готовність очолити російський уряд. Вона заявляє про незмінність своєї позиції, що посередників на газовому ринку між Україною та Росією бути не повинно.

“Я думаю, ми знайдемо спільну мову”, – сказала вона журналістам, передає “Інтерфакс-Україна”. Ю.Тимошенко відмовилася коментувати можливе обрання президентом Росії Дмитра Медведєва, відзначивши, що “не знає цю людину”.

Крім того, прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко заявляє про незмінність своєї позиції, що посередників на газовому ринку між Україною та Росією бути не повинно. “Є НАК “Нафтогаз України”, який ми повернемо до нормального фінансового стану. Ми зупинимо всі процеси банкрутства й всі процеси руйнування в НАК “Нафтогаз України”, – заявила вона на прес-конференції. “З іншого боку є РАО “Газпром”, і є два уряди – Російської Федерації та України. Посередники в цій справі нікому не потрібні. І думаю, у такому ключі ми будемо вести переговори із РФ”, – наголосила вона.

Ю.Тимошенко запевнила, що Україна буде бездоганно виконувати свої зобов’язання щодо транзиту газу в європейські країни.

За її словами, уряд має намір “детально розібратися в газових питаннях”. “Буде вивчено всі угоди, які поки залишалися таємницею. Їх не оприлюднювали, їх не подавали в парламент для вивчення”, – відзначила прем’єр.

You must be logged in to post a comment.