Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Маєтки вітчизняної еліти.

Маєток Анатолія ГолубченкаМаєток Анатолія Голубченка.

Наступний герой серії “Української правди” про маєтки вітчизняної еліти – перший заступник глави Київської міської державної адміністрації Анатолій Голубченко.

Віртуально побувати в гостях у мера Черновецького користувачі інтернету могли завдяки відео зі святкування дня народження дружини Леоніда Михайловича Аліни Айвазової.

Однак перший заступник Черновецького має не гірші житлові умови.

Якщо мер мешкає на дамбі в Конча-Заспі, то Голубченко – в представницькому котеджному містечку “Золоті ворота”, яке розташовано по-сусідству.

Маєток Анатолія Голубченка

Маєток Анатолія Голубченка

У Голубченка будинок на 800 квадратних метрів та 0,75 гектара землі.Свого часу, коли еліта тільки почала заселятися за містом, маєток Голубченка вважався одним з найкращих.
Про житло Голубченка в “Золотих воротах” ходять легенди – на цій території розбито критий басейн на 50 метрів з дахом, що розсувається.

Голубченко має серйозну приватну охорону, однак, попри це, нам вдалося зафіксувати його маєток.

У коментарі “Українській правді” Голубченко повідомив, що власником дому він став десять років тому.

Втім, наші джерела розповідають іншу версію: в середині 1990-х Голубченко справді заїхав у “Золоті ворота”, однак тоді він мав ділянку 20 соток – як і всі першопоселенці цього містечка.

А решту землі – ще 55 соток – він докупив кілька років тому у бізнесмена Михайла Гріншпона, який в минулому очолював холдинг “Київ-Донбас”.

При чому старожили котеджного містечка вірять, що за ділянку було сплачено не менше півтора мільйона доларів.

Сам Голубченко каже, що десять років тому будинок в недобудованому стані обійшовся йому в 40 тисяч доларів.

Втім, офіційна біографія віце-мера, оприлюднена на сайті Київської міської адміністрації, стверджує, що після розпаду Радянського Союзу Голубченко працював виключно на державній службі, де платили мало і в купоно-карбованцях.

Так, з 1991 до квітня 1992 він був першим заступником голови Держкомітету металургійної промисловості, після того три роки працював на керівних посадах Міністерства промисловості, з 1995 по 1997 був народним депутатом, а з 1997 по 1999 рік – першим віце-прем`єр-міністром України.

Маєток Анатолія Голубченка

Маєток Анатолія Голубченка

Зараз, за словами Голубченка, щорічний доход членів його родини складає 3,5 мільйони гривень. При цьому джерела своїх доходів він не вказав, а коли журналіст “Української правди” спробував розпитати Голубченка після одного з офіційних закладів, він сказав, що більше не повідомить нічого окрім того, що вже написано у письмовій відповіді.

Потяг до автомобілів найвищої цінової категорії є ще однією рисою як команди, так і родини Леоніда Черновецького.У одному з будинків на столичних Липках віце-мер також має квартиру, під вікнами якої паркується сріблястий “Бентлі” сина Анатолія Голубченка.

You must be logged in to post a comment.