Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Пріоритетна мета Яценюка.

Пріоритетна мета ЯценюкаЯценюк вважає своєю пріоритетною метою прийняття Закону про бюджет на 2008-й рік.

Арсеній Яценюк вважає своєю пріоритетною метою у Верховній Раді прийняття Закону про бюджет на 2008-й рік. «Друга мета: у нас є низка законів про пільги, прийнятих попередньою Верховною Радою й урядом, які можуть додати 70 млрд. до бюджету. Їх необхідно негайно розглядати разом з бюджетом, – повідомив Яценюк. – Третя – програма діяльності Кабінету Міністрів. Четверта – державна програма соціально-економічного розвитку України».

«Це мої пріоритети на короткострокову перспективу. Як народний депутат я планую внести на розгляд парламенту план законодавчої діяльності Верховної Ради України, у якому й представлю своє масштабне бачення», – додав він.

На запитання щодо важливості прийняття змін до Конституції, про які говорив Президент, Яценюк відповів: «Це питання дуже важливе, але, на мою думку, при прийнятті змін до Конституції варто керуватися декількома принципами. По-перше, не можна змінювати Конституцію під ситуацію, чого в нас дуже багато хто бажає. По-друге, зміни до Конституції – це не миттєвий процес. Тому, я переконаний, що зміни повинна розробляти конституційна асамблея або конституційна рада, куди ввійдуть усі – починаючи від народних депутатів і закінчуючи представниками наукової еліти, громадськості».

Спікер українського парламенту вважає, що після цього має бути проведений всенародний референдум, а потім – голосування в залі парламенту. «Не потрібно поспішати. Адже діюча Конституція теж дієздатна, а правові проблеми можна врегулювати прийняттям законів і рішенням Конституційного суду», – упевнений Яценюк.

You must be logged in to post a comment.