Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Луценко не збирається підривати авторитет органів внутрішніх справ.

ЛуценкоЛуценко обіцяє не критикувати попередників.

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявляє, що буде працювати на цій посаді зі своєю командою.

Про це він сказав під час вручення відзнак ветеранам органів внутрішніх справ у суботу, повідомляє прес-служба МВС.

“На своїй посаді я буду працювати зі своєю командою – професіоналами своєї справи. Вже в понеділок призначення моїх заступників будуть затверджені і ми разом продовжимо вдосконалення роботи міліції”, – підкреслив Луценко.

Міністр також зазначив, що не критикуватиме діяльність своїх попередників, оскільки “будь-які публічні образи на їх адресу підривають авторитет органів внутрішніх справ”.

Луценко також визначив п’ять основних пріоритетів у роботі міліції: наведення порядку на автошляхах; посилення боротьби з нелегальною міграцією; вирішення питання доведення органами прокуратури порушених справ до кінця; ефективне використання спецпідрозділів міліції та Внутрішніх військ для забезпечення охорони правопорядку та недопущення протистояння між міліцією та Внутрішніми військами.

“Я пишаюсь тим, що можу знову очолювати МВС і продовжити покращення матеріально-технічного та соціального забезпечення міліціонерів”, – додав Луценко.

Прес-служба МВС також повідомляє, що в понеділок, 24 грудня, відбудеться представлення президентом Віктором Ющенком керівному складу МВС новопризначеного міністра внутрішніх справ.

You must be logged in to post a comment.