Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Гризлов зберіг посаду, що він обіймав у Держдумі четвертого скликання.

Гризлов знову обраний спікером ДерждумиГризлов знову обраний спікером Держдуми.

Держдума п’ятого скликання в понеділок на першому пленарному засіданні в результаті відкритого електронного голосування обрала головою нижньої палати парламенту лідера партії “Єдина Росія” та її парламентської фракції Бориса Гризлова.

Його кандидатуру за рекомендацією з’їзду “єдиноросів” висунула фракція парламентської більшості.

За затвердження Гризлова на посаді спікера на засіданні Держдуми проголосували 356 депутатів, 55 були проти, 2 депутати утрималися.

Таким чином, Гризлов зберіг посаду, що він обіймав у Держдумі четвертого скликання.

Як повідомив у прямому ефірі телеканала “Вести-24″ глава тимчасової робочої групи з підготовки першого засідання Держдуми п’ятого скликання Олег Ковальов, посаду першого заступника голови Держдуми займе Олег Морозов.

Ковальов також підтвердив, що пости шести віце-спікерів Держдуми займуть “єдинороси”. Ще три віце-спікери будуть представляти партії ЛДПР, “Справедлива Росія” і КПРФ.

Говорячи про розподіл постів керівників думських комітетів, О.Ковальов повідомив, що відповідно до підготовлених постанов 26 з 32 комітетів Держдуми очолять представники “Єдиної Росії” і ще по два комітети – представники кожної із трьох інших парламентських партій.

You must be logged in to post a comment.