Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

ЦИТАТИ ТИЖНЯ.

«Ну скільки ж можна? Я постійно йому говорю: Арсенію Петровичу, навчайся швидше! Є норми регламенту. Якщо ти не можеш, то на таку посаду приходити вчитися не можна», - народний депутат з фракції Партії регіонів Василь Кисельов просить Арсенія Яценюка вивчити регламент.

«Не дивлячись на надзвичайно короткий термін для підготовки бюджету, ми зробили головне – надали йому невідкладну медичну допомогу, щоб можна було прийняти документ до кінця року», – міністр фінансів Віктор Пинзеник про бюджет.

«Ті, хто втягнув нас у цю кризу, як їздили на шестисотих «Мерседесах» з охороною, так і їздять, як відпочивали по два рази на рік на островах і в горах, так і відпочивають, їх діти як жирували за кордоном, так і жирують!», – народний депутат з Партії регіонів Михайло Чечетов про ситуацію в країні.

«Завалити» цей уряд в 2008, в крайньому випадку, на початку 2009 року, – це, я вважаю, остання надія опонентів і навколо неї, напевно, і концентруватимуться всі їх зусилля», – народний депутат з БЮТ Володимир Полохало про перспективи уряду Тимошенко.

«Я хочу орендувати баржу і поїхати в новорічну подорож по Дніпру. Хочу запросити на баржу Нестора Івановича і бомжів. Я б хотів, щоб Шуфрич узяв з собою на баржу і крокодила, але, на жаль, він його замордував», - народний депутат з НУ-НС Геннадій Москаль про плани зустрічі Нового року.

«Для Москаля буде краще зустріти це свято з надувною лялькою у вигляді крокодила», - народний депутат з ПР, екс-глава МНС України Нестор Шуфрич про пропозицію Москаля.

«Ну, вона, здається, не схожа на потвору. Вона, принаймні, скрізь завжди заявляла і дуже добре розуміє як людина бізнесу і людина, яка розбирається в економіці, я не думаю, що вона погано вплине на це», – посол РФ в Україні Віктор Чорномирдін про Юлію Тимошенко.

«Якщо Богатирьова стане хорошим секретарем РНБО, ми будемо раді. Але не можна, виходячи на футбольне поле грати в баскетбол. Якщо партія в опозиції, то як мінімум людина, яка отримує пропозицію працювати в іншому органі такої ваги, доводить до відома, ухвалюється рішення», - представник Партії регіонів Анатолій Толстоухов вважає, що якщо Раїса Богатирьова погодиться на посаду секретаря РНБО, їй потрібно буде визначитися зі своїм членством в партії.

«Як це буде зараз? Бачите, які політичні пристрасті. Так було домовлено, так було сказано», - призначений на пост глави Нацагентства з питань підготовки і проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу Євгеній Червоненко сподівається стати віце-прем’єром в уряді Юлії Тимошенко.

You must be logged in to post a comment.