Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Депутати затвердили склад комітетів.

Керівництво парламентських комітетівКерівництво парламентських комітетів: повний список.

Депутати сформували склад парламентських комітетів і обрали їх керівників. БЮТ дісталися 10 комітетів, Партії регіонів -8, НУ-НС – 4, КПУ і Блок Литвина отримали по 2 комітети

Згідно з документом, головою Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин обрано Миколу Присяжнюка (Партія регіонів), його першим заступником – Євгена Сігала (БЮТ), заступниками – Сергія Рижука (Партія регіонів), Степана Глуся (БЮТ), Сергія Терещука (Блок Литвина), секретарем – Романа Ткача (Наша Україна – Народна самооборона).

Головою Комітету з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією обрано Ігоря Калєтніка (КПУ), першим заступником – Геннадія Москаля (НУ-НС), заступниками – Миколу Джигу (Партія регіонів) та Олександра Буджерака (БЮТ), секретарем – Юрія Трегубова (БЮТ).

Головою Комітету з питань будівництва, містобудування, ЖКГ та регіональної політики обрано Володимира Рибака (Партія регіонів), першим заступником – Володимира Поляченка (НУ-НС), заступниками – Олександра Попова (ПР), Юрія Сербіна (БЮТ), Валерія Баранова (Блок Литвина), секретарем – Бориса Пудова (БЮТ).

Головою Комітету з питань бюджету обрано Миколу Деркача (Блок Литвина), першими заступниками – Володимира Макеєнка (ПР) та Євгена Кирильчука (БЮТ), заступниками – Олександра Пеклушенка (ПР), Олега Ляшка (БЮТ), Валерія Борисова (НУ-НС), секретарем – Аллу Александровську (КПУ).

Головою Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування обрано Олександра Омельченка (НУ-НС), першим заступником – Ольгу Боднар (БЮТ), заступниками – Олександра Черноморова (ПР), Юрія Ключковського (НУ-НС), Віктора Пилипишина (Блок Литвина), секретарем – Сергія Гордієнка (КПУ).

Головою Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи обрано Анатолія Семиногу (БЮТ), першим заступником – Миколу Шершуна (Блок Литвина), заступниками – Олександра Горошкевича (ПР) та Івана Зайця (НУ-НС), секретарем – Сергія Глазунова.

Головою Комітету з питань економічної політики обрано Олександра Ткаченка (КПУ), першим заступником – Сергія Осику (БЮТ), заступниками – Ірину Акімову (ПР), Ігоря Єресько (БЮТ), Ірину Белоусову (Блок Литвина), секретарем – Ігоря Палицю (НУ-НС).

Головою Комітету з питань євроінтеграції обрано Бориса Тарасюка (НУ-НС), першим заступником – Володимира Вечерка (ПР), заступником – Сергія Шевчука (БЮТ), секретарем – Спиридона Кілінкарова (КПУ).

Головою Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності обрано Віктора Швеця (БЮТ), першим заступником – Володимира Сівковича (ПР), заступниками – Дмитра Шенцева (ПР), Володимира Стретовича (НУ-НС), секретарем – Валерія Бевзу (КПУ).

Головою Комітету у закордонних справах обрано Олега Білоруса (БЮТ), першим заступником – Тараса Чорновола (ПР), заступником – Леоніда Кожару (ПР), секретарем – Ігоря Алексєєва (КПУ).

Головою Комітету з питань культури і духовності обрано Володимира Яворівського (БЮТ), першим заступником – Інну Богословську (ПР), заступником – Ярослава Кендзьора (НУ-НС), секретарем – Віктора Дем’янчука (КПУ).

Головою Комітету з питань науки і освіти обрано Володимира Полохала (БЮТ), першим заступником – Михайла Зубця (ПР), заступником – Степана Давимуку (БЮТ), секретарем – Катерину Самойлик (КПУ).

Головою Комітету з питань національної безпеки і оборони обрано Анатолія Гриценка (НУ-НС), першим заступником – Сергія Гриневецького (Блок Литвина), заступниками – В’ячеслава Богуслаєва (ПР) та Валентина Зубова (БЮТ), секретарем – Юрія Самойленка (ПР).

Головою Комітету з питань охорони здоров’я обрано Тетяну Бахтеєву (ПР), першим заступником – В’ячеслава Пєрєдєрія (БЮТ), заступником – Віктора Коржа (ПР), секретарем – Лілію Григорович (НУ-НС).

Головою Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу обрано Миколу Мартиненка (НУ-НС), першим заступником – Сергія Тітенка (ПР), заступниками – Юрія Бойка (ПР) та Михайла Волинця (БЮТ), секретарем – Олега Зарубінського (Блок Литвина).

Головою Комітету у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів обрано Валерія Сушкевича (БЮТ), першим заступником – Петра Цибенка (КПУ), заступником – Володимира Герасимчука (Блок Литвина), секретарем – Олексія Журавка (ПР).

Головою Комітету з питань податкової та митної політики обрано Сергія Терьохіна (БЮТ), першим заступником – Миколу Круглова (ПР), заступниками – Євгена Гєллєра (ПР), Костянтина Бондарєва (БЮТ), Миколу Катеринчука (НУ-НС), секретарем – Катерину Ващук (Блок Литвина).

Головою Комітету з питань прав людини, нацменшин і міжнаціональних відносин обрано Ігоря Шарова (Блок Литвина), першим заступником – Віктора Тарана (БЮТ), заступником – Івана Попеску (ПР), секретарем – Івана Сподаренка (НУ-НС).

Головою Комітету з питань правової політики обрано Сергія Міщенка (БЮТ), першим заступником – Михайла Сироту (Блок Литвина), заступником – Олександра Лавриновича (ПР), секретарем – Олену Лукаш (ПР).

Головою Комітету з питань правосуддя обрано Сергія Ківалова (ПР), першим заступником – Юрія Кармазіна (НУ-НС), заступниками – Валерія Бондика (ПР) та Олену Шустік (БЮТ), секретарем – Анжеліку Лабунську (БЮТ).

Головою Комітету з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва обрано Наталію Королевську (БЮТ), першим заступником – Миколу Кравченка (КПУ), заступниками – Олександра Вілкула (ПР), Петра Кузьменка (БЮТ), Ксенію Ляпіну (НУ-НС), секретарем – Леоніда Литвинова (ПР).

Головою Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та забезпеченні діяльності ВР обрано Олександра Єфремова (ПР), першим заступником – Сергія Саса (БЮТ), заступниками – Василя Кисельова (ПР), Валерія Камчатного (БЮТ), Юрія Литвина (Блок Литвина), секретарем – В’ячеслава Коваля (НУ-НС).

Головою Комітету з питань свободи слова та інформації обрано Ганну Герман (ПР), першим заступником – Андрія Шевченка (БЮТ), заступником – Олександра Голуба (КПУ), секретарем – Юрія Стеця (НУ-НС).

Головою Комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму обрано Павла Костенка (БЮТ), першим заступником – Олександра Волкова (ПР), заступником – Ельбруса Тедеєва (ПР), секретарем – Андрія Найдьонова (КПУ).

Головою Комітету з питань соціальної політики та праці обрано Василя Хару (ПР), першим заступником – Олега Шевчука (БЮТ), заступником – Ярослава Сухого (ПР), секретарем – Володимира В’язівського (НУ-НС).

Головою Комітету з питань транспорту і зв’язку обрано Володимира Козака (ПР), першим заступником – Олександра Третьякова (НУ-НС), заступниками – Михайла Мироненка (ПР), Юрія Крука (БЮТ), секретарем – Миколу Ковзеля (БЮТ).

Головою Комітету з питань фінансів та банківської діяльності обрано Миколу Азарова (ПР), першим заступником – Станіслава Аржевітіна (НУ-НС), заступниками – Владислава Лук’янова (ПР), Олександра Буряка (БЮТ), Сергія Павленка (Блок Литвина), секретарем – Юрія Полунєєва (БЮТ).

Головою Спеціальної контрольної комісії ВР з питань приватизації обрано Євгена Мармазова (КПУ), першим заступником – Олександра Бондаря (НУ-НС), заступниками – Дмитра Колєснікова (ПР), Валерія Писаренка (БЮТ), секретарем – Руслана Зозулю (БЮТ).

You must be logged in to post a comment.