Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Прогноз президента про зняття мораторію на продаж сільськогосподарської землі в 2009 році.

ЮщенкоЮщенко назвав дату зняття мораторію на продаж землі.

Президент Віктор Ющенко прогнозує зняття мораторію на продаж сільськогосподарської землі в 2009 році.

За словами Президента, на ринку продажу землі існує більша проблема й за цим стоять не національні інтереси, а тіньові схеми.

“Нам необхідно говорити про зняття мораторію на рух землі, що відбудеться в 2009 році. Нам необхідно в першому півріччі 2008 року ліквідувати всі затори, які існують у специфіці руху землі”, – сказав Ющенко.

За його словами, у цьому плані повинен допомогти РНБО.

Раніше екс-міністр економіки Анатолій Кінах допускав продовження мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення до 1 квітня 2008 року.

Президент Віктор Ющенко вважає мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення причиною корупції на земельному ринку.

Ющенко має намір домогтися зняття мораторію на продаж земель

9 січня Рада продовжила до 2008 року мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення.

Раніше глава представництва ООН в Україні Френсіс О’доннелл заявляв, що вважає за доцільне зняти мораторій на продаж землі в країні.

Раніше Президент України Віктор Ющенко заявив, що не буде підтримувати продовження мораторію на продаж землі в 2008 році, повідомив перший заступник глави Секретаріату президента Олександр Шлапак.

11 січня 2007 року Президент України підписав прийнятий Верховною Радою закон Про внесення змін у Земельний кодекс України щодо заборони продажу земель сільськогосподарського призначення до прийняття відповідних законодавчих актів.

You must be logged in to post a comment.