Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

В першому читанні схвалено проект державного бюджету на наступний рік.

Бюджет-2008Бюджет-2008 схвалено в першому читанні.

У Верховній Раді в першому читанні схвалено проект державного бюджету на наступний рік, який у парламенті представила прем’єр Юлія Тимошенко.

243 депутатів проголосували “за” проект бюджету, попри критику його змісту.

Рішення ухвалено голосами фракцій коаліції, та позакоаліційної фракції Блоку Литвина.

Парламент доопрацьовує бюджет і планує ухвалити його остаточно.

Опозиційна Партія регіонів та комуністи не підтримали проект, назвавши його популістським і не підкріпленим розрахунками.

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович назвав проект держбюджету нереальним.

Партія комуністів також негативно оцінила проект держбюджету.

Прем’єр Юлія Тимошенко, подаючи проект бюджету у парламенті, заявила, що у разі як його не буде ухвалено, виникне дефіцит бюджету у розмірі 70 мільярдів гривень. У проекті бюджету планується значне підвищення соціальних виплат та мінімальної зарплатні.

На повернення знецінених заощаджень вкладників Ощадбанку СРСР уряд Тимошенко заклав до проекту державного бюджету 20 мільярдів гривень, які сподіваються отримати від приватизації. Це майже в 30 разів більше, ніж у бюджеті минулого року.

Представляючи проект бюджету у Верховній Раді, назвала способи погашення компенсацій, які, на її думку, не призведуть до зростання інфляції.

Новостворений уряд запропонував скасувати пільги депутатам і збільшити соціальні видатки і пообіцяв, що мінімальна зарплата зросте майже на третину, а середня пенсія – наполовину. Проте в день прийняття бюджету про скасування пільг депутатам було ще невідомо.

You must be logged in to post a comment.