Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Визначальні характеристики 2008 року.

Новий рікЩо рік прийдешній нам готує?

Наступним, 2008, роком опікуватиметься хатня руда Миша (або Щур), якою керуватиме стихія Землі. Звідси й визначальні характеристики року: він буде домашнім, сімейним, а ще велелюбним, адже миша – істота плодюча.

Сатурну більше не наливати!..

У новому році міцнішатимуть родинні зв’язки, відновлюватимуться давні національні традиції, у моду увійде наш, український, феншуй – старовинні обереги. Такими прогнозами із кореспондентом “ВЗ” поділився тернопільський космопсихолог і астролог Іван Круп’як.

«Нема мишей – нема грошей».
Характеризуючи рік загалом, пан Іван зазначив: куратором цих 366 днів (рік – високосний!) буде Сатурн, який проходитиме знаком Діви. Новітня Україна народилася саме під цим знаком, і в її “поведінці” можливі два варіанти розвитку подій: або тупцювання на місці, або рішучі кроки у реформуванні економіки.

– У разі загрози миша діє блискавично, тому будемо сподіватися, що новому українському урядові вистачить снаги змінити ситуацію у країні на краще, – каже Іван Круп’як. – Насамперед потрібно поліпшувати якість освіти, медицини, піклуватися про екологію. У 17-ий рік незалежності Україну чекає прорив у всьому, проте слід бути готовими і до ймовірних неприємностей, наприклад, фінансових криз, адже Миша гризе, підточує добро…

Миші – тваринки хитрі, непередбачувані і живучі. Багато господарів намагаються позбутися їх, видворити з хати, проте у народі кажуть: “Нема мишей – нема грошей”. Миша хоча й завдає збитків, але має й позитивну енергетику.

– Миша приходить на зміну Свині, – каже астролог. – 2007 рік, символом якого була “хруня” із закрученим хвостиком, передає естафету хижакові із прямим хвостом – ніби виводить його на нову дистанцію. Біологи знають, що хвіст пацюка складається з 11 лусочок. Після Миші (Щура, Пацюка) слідуватимуть наступні 11 зодіакальних тваринок, кожна з яких є носієм певної енергетики. Вражає, з якою дивовижною мудрістю підбирали символи тваринного кола для Східного гороскопу наші предки! Отже, 2008 рік опиняється на стику двох етапів розвитку людства: Свиня завершує певний цикл, Миша розпочинає новий. У 2008 році повинні розпочатися якісно нові процеси на планеті Земля…

Як символ плодючості і водночас вірності Миша гарантує українцям у 2008-му багато любові, романтичних пригод. Рік має чоловічу енергетику Ян, а оскільки 21 березня, за зороастрійським гороскопом, почнеться рік Вужа (Змії), то символом року є й мудрість. У цей час буде більше роботи, менше – балачок.

Зорі сприятимуть Тельцю, Діві, Козерогу.
У новому році зорі обіцяють велике сприяння “земним” знакам Зодіаку – Тельцю, Діві, Козерогу, яким притаманні витривалість та обережність. Вестиметься й народженим у роки Вола, Дракона, Свині, Кози, Мавпи. Із скрути нарешті вибереться Змія, збадьориться Півень. А от Коневі випаде багато труднощів і випробувань. Оскільки Президент України Віктор Ющенко – Кінь, то негаразди, які спіткають його, певною мірою відіб’ються і на кожному українцеві. Решті знаків Щур не завдасть великих клопотів, але й не ощасливить.

— Фактично новий рік почнеться 7 лютого, — продовжує пан Круп’як. — У цей день відбудеться сонячне затемнення, яке впливатиме на земні процеси протягом наступних 12 років, причому не вельми позитивно. Принагідно можна згадати легендарний календар майя, який закінчується 2012 роком. Що це – “кінець світу” чи, за термінологією народу майя, завершення так званого “Великого циклу” або “П’ятого Сонця”? Великі вчені б’ються над розгадкою цієї таємниці. Аби врятувати себе і цивілізацію, люди повинні стати добрішими, навчитися любити природу, берегти кожну рослинку і тваринку. Глобальне потепління, яке триває, загрожує насамперед сходу і півдню України. Нищівні засухи, як і у 2007 році, можливі там наприкінці літа-на початку осені. Клімат в інших регіонах теж змінюватиметься.

Яценюк спікером буде недовго?
У політичному житті потрясінь не передбачається. За словами Івана Круп’яка, нині маємо найліпший прояв єдності України: Яценюк – із західної, Тимошенко – центральної, Ющенко – східної частини країни. Але негативний вплив на соціально-політичне життя чинитиме Нептун, сила якого у 2008 сягне піку. Через те наступні весна і літо можуть випробувати демократичну владу на міцність. Поява на владному олімпі Арсенія Яценюка знаменує собою початок нових позитивних змін для країни. Але його прізвище починається на “Я”, останню літеру в алфавіті, а це – симптоматично. “Можна припустити, що він – перехідна, завершальна фігура, і, швидше за все, на посаді спікера буде недовго”, — сказав астролог.

За словами пана Івана, непростим буде рік і для Юлії Тимошенко, хоча це “її” рік, вона – Щур. “Вона сильна, мудра, але допоки у політиці буде “Тигр” Янукович – найкритичніший знак для Тимошенко, доти проведення радикальних реформ буде під питанням. Сам Янукович у першій половині року почуватиметься непогано, чого не скажеш про другу половину”.

Одягніть прикрасу з бурштину.
Зустрічати Новий рік астролог радить в одязі бежевих, пастельних кольорів (ще краще – у вишиванці) у затишній домашній атмосфері. Компанія має бути не гучною – миші не люблять шуму. Стіл накрийте старовинним вишитим обрусом, поставте на нього сімейну реліквію – якусь раритетну річ, отриману у спадок, прикрасьте свічками. Аби водилися гроші, на дерев’яну таріль покладіть щось крихке – печиво, бублики. Ними і закусіть перший келих шампанського. Добре розділити цю закуску між членами родини, що символізуватиме єдність рідних людей. Так зустрічали свята наші пращури, і у таких ритуалах і криється наш український “феншуй” – гармонія і лад у сім’ї. Добре в оздобленні кімнати, дому використати cтару скатертину, підсвічник, ложки, виделки чи ялинкову іграшку. Наїдки на столі мають бути двоякими: “угодними” господині року, що відходить, Свині, і новій повелительці – Миші. Остання любить все крихке, а також сир. Обов’язково насипте у тарілочку пашні – трішки гречки, пшениці, ячменю. На скатертину покладіть паперову купюру – щоб миші зерно їли, а гроші не чіпали. Оскільки символом року є бурштин, варто вдягнути якусь прикрасу із цього каменю.

Звідки пішла фраза “Сатурну більше не наливати!”?
З анекдота!

Прилетів на Землю інопланетянин. Ну, думає, треба вступити в контакт із землянами. Дивиться – мужики сидять, випивають. Він підходить, каже: «Я – Сатурн!». Старший глянув на нього, до приятелів: «Налити Сатурну!». Випили, закусили, сидять… Цей б’є себе в груди: «Я – Сатурн!» Старший: «Налити Сатурну!» Випили, закусили… Тут інопланетянин встає: «Я прилетів з іншої планети…» Старший: «Та-а-ак, Сатурну більше не наливати….»

Іван Степанович написав вірша-побажання для “ВЗ”

Гуцули, бойки, лемки, донеччани,
Придністровці і таврійці!
Усі ми з вами – українці.
Поліщуки, кияни й волиняни,
Слобожанці і галичани,
Одесити й подоляни –
Усі ми з вами земляки-краяни.
Нехай сьогодні поміж нами
Панує Божа благодать,
Нехай нас сонце зігріває
Промінням ясним, молодим,
Щасливу долю рік новий дарує
І охоронцем буде Божий Син.
Вареники з капустою, вишнями,
Борщ з пампушками і узвар,
Кутя з горіхами, медом і маком
Хай будуть вам святковим смаком.
Ялинка пахне лісом і грибами,
І коляда лунає поміж вами.
А щоб був цікавим кожен ранок –
Читайте всі “Високий Замок”!

You must be logged in to post a comment.