Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Євро-2012 пріоритет Юлії Тимошенко.

Юлія Тимошенко вважає, що підготовка до проведення в Україні «Євро-2012» повинна стати пріоритетним питанням для прем’єр-міністра.

Про це вона заявила 27 грудня в програмі «Я так думаю» на телеканалі «1+1». «Іван Васюник сьогодні займається Євро – у нього це питання по функціональних повноваженнях, але я думаю, що прем’єр-міністр повинен зробити для себе пріоритетом Євро, і зробити так, щоб наша країна, не дай Бог, такий шанс не втратила», – сказала Тимошенко.

Вона зазначила, що в бюджеті наступного року закладено «радикально більше грошей на дороги», причому Тимошенко підкреслила, що їх використання буде під пильним контролем. «Ми зробимо так, що ці дороги нормально будуватимуться і нормально стоятимуть за якістю», – заявила прем’єр-міністр, підкресливши, що не допустить, щоб дороги будувалися як раніше – «ремонт дороги коштує 10 мільйонів, а вона не стоїть навіть один сезон».

Також Тимошенко зауважила, що до бюджету наступного року закладені кошти на будівництво аеропортів і стадіонів. «Цей бюджет підготовлений до Євро-2012, щоб в 2008 році ми вже зробили крок», – сказала вона.

You must be logged in to post a comment.