Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Новоий начальник Головного управління МВС у Львівській області.

Учора ввечері міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко представив особовому складу нового начальника Головного управління МВС у Львівській області Василя Пісного.

Офіційне представлення генерал-майора міліції В.Пісного у Львові розпочалося після 21.00. (Ю.Луценко прилетів у Львів з Севастополя, де він сьогодні представляв нового начальника Управління МВС у Севастополі генерал-майора міліції Валерія Пєтухова).

Ю.Луценко подякував попереднику В.Пісного – генерал-майору Михайлу Цимбалюку за “класну роботу львівської міліції”, і нагородив його “відзнакою другого ступеня за заслуги в науці і освіті”.

Представляючи нового начальника ГУМВС у Львівській області, Ю.Луценко назвав В.Пісного висококласним фахівцем, і попросив “не сильно робити кадрові перестановки, бо колектив спрацював нормально”.

У свою чергу, екс-керівник ГУМВС М.Цимбалюк подякував колективу львівської міліції за розуміння, “яке було між нами, пропрацювавши майже рік спільно”. І попросив вибачення за можливу жорсткість та вимогливість. “Не судіть, і не судимі будете”, – резюмував М.Цимбалюк, зазначивши, що він вдячний міністру Ю.Луценку, що той дав йому можливість втілювати надалі свій досвід на Полтавщині.

You must be logged in to post a comment.