Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

План дій щодо членства в Альянсі.

NATOУкраїна готує заявку на вступ в НАТО.

Найближчим часом Україна офіційно звернеться до НАТО з ініціативою свого приєднання до Плану дій щодо членства в Альянсі.

Про це в інтерв’ю тижневику «Дзеркало тижня» сказав міністр закордонних справ України Володимир Огризко.

«Хочу вам повідомити: у програмі уряду зафіксовано, що будуть прийняті документи, які дозволять Україні приєднатися до Плану дій щодо членства в НАТО. Наразі триває відповідна підготовча робота. Узгоджуються останні деталі», – сказав Огризко, передає «УНІАН».

«Я переконаний, що найближчим часом зусилля всіх учасників увінчаються успіхом. Таким чином, ще раз буде засвідчено єдність дій всіх гілок влади в реалізації зовнішньополітичного курсу України», – додав він.

Міністр підкреслив, що Президент і уряд «в зовнішньополітичній сфері діють в унісон». За його словами, головними пріоритетами зовнішньої політики Президента і уряду є перспектива наближення до Європи, отримання членства в НАТО, розвитку нормальних добросусідських відносин з Росією, США, Польщею, іншими партнерами та сусідами, розвиток України як регіонального лідера, здатного відіграти велику роль у питаннях забезпечення енергоносіями, використання транзитного потенціалу України та низка інших тем.

You must be logged in to post a comment.