Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Біографія Володимира Шандри.

Володимир ШандраВОЛОДИМИР ШАНДРА

Народився 11 січня 1963 року в м. Зборів Тернопільської області.
Одружений, має двох синів.

Освіта вища. У 1987 році закінчив Обнінський інститут атомної енергетики, за спеціальністю атомні електростанції і установки. У 2006 році закінчив Національну академію управління, де здобув кваліфікацію магістра з фінансів.

Після закінчення середньої загальноосвітньої школи у 1980 році розпочав трудову діяльність шліфувальником на виробничому об’єднанні “Тернопільський комбайновий завод імені XXV з’їзду КПРС”.

З 1981 по 1987 роки навчався на денному відділенні Московського інженерно-фізичного інституту (згодом факультет було виокремлено в Обнінський інститут атомної енергетики).

Після закінчення інституту у 1987 році – працював на Хмельницькій атомній електростанції, де пройшов шлях від оператора реакторного відділення, старшого інженера з ремонту та експлуатації обладнання реакторного відділення до провідного інженера з керування реактором Хмельницькій атомній електростанції.

З 1992 по 2002 працює на керівних посадах в реальному секторі економіки.

У 2002 році обраний народним депутатом України за списком від виборчого блоку політичних партій “Блок Віктора Ющенка “Наша Україна”, був заступником голови комітету Верховної Ради України з питань промислової політики і підприємництва.

З лютого 2005 по серпень 2006 року – обіймає посаду Міністра промислової політики України.

З 2006 по 2007 року – радник Президента України.

Призначений на посаду Міністра України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Постановою Верховної Ради України №10-VI від 18 грудня 2007 року.

You must be logged in to post a comment.