Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Об’єднана грузинська опозиція не визнає легітимність Михайла Саакашвілі як президента Грузії.

Об’єднана грузинська опозиція не визнає легітимність Михайла Саакашвілі як президента Грузії і відмовляється від пропозиції обійняти високі пости в уряді країни, заявила на спеціальному брифінгу член опозиційної коаліції Саломе Зурабішвілі.

«Ми виступаємо за анулювання підсумків ЦВК і перерахунок голосів виборців заново. Ми не визнаємо легітимність оголошеного президента, відмовляємося від співпраці з ним і відмовляємося від усіх посад, які пропонує уряд», – сказала Зурабішвілі.

У четвер опозиція надіслала до парламенту Грузії листа, в якому вимагає припинення правового переслідування осіб, які беруть участь в організації масових заворушень 7 листопада 2007 року в Тбілісі після мітингу опозиції, передає РІА «Новини».

Крім того, опозиція вимагає наново здійснити комплектацію ЦВК і комісій на всіх рівнях на основі паритетних умов і призначити голів ЦВК з відома опозиції.

Раніше мерія Тбілісі відмовила опозиції в організації мітингу 19-21 січня на проспекті Руставелі в центрі Тбілісі. Це пояснювалося тим, що в ці дні на проспекті Руставелі пройдуть підготовчі роботи до інавгурації новообраного президента і сама інавгурація 20 січня. У разі організації мітингів порушники будуть оштрафовані або затримані.

Тим часом, опозиція своїх планів не міняє і має намір провести мітинги в містах Кутаїсі й Тбілісі.

You must be logged in to post a comment.