Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Виявлено потужний фальсифікат спиртного і акцизних марок.

Виробництво спиртногоВикрито потужний «синдикат» з виробництва спиртного і акцизних марок.

Працівники податкової міліції України припинили діяльність потужного тіньового синдикату з виробництва фальсифікованого спиртного і акцизних марок.

Про це повідомила прес-служба Головного управління податкової міліції ДПАУ.

Згідно повідомлення, розгалужена глибоко законспірована злочинна мережа діяла на території Вінницької, Тернопільської, Чернігівської, Івано-Франківської, Закарпатської і Черкаської областей.

Під час обшуків було вилучено 150 тис. штук підроблених марок акцизного збору, готову продукцію, етикетки і пробки з логотипами відомих вітчизняних виробників спиртних напоїв «Тиса», «Сотка», «Мягков», «Віват», «Біленька», «Наша».

Окрім цього були вилучені 80 тон спирту невідомого походження, для зберігання якого існувала спеціально обладнана в приватній садибі перевалочна база.

Щоб вивезти вилучений спирт, податківцям довелося задіювати кілька вантажних автомобілів.

Також правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку для незаконного виготовлення підроблених акцизних марок і спеціальні промислові верстати для виробництва пробок.

Окрім цього, було проведено 20 обшуків у всіх структурних підрозділах злочинної корпорації.

При цьому самі силовики скаржаться, що зловмисники вчинили правоохоронцям злісний опір і навіть спускали на податківців собак.

По факту злочину порушена кримінальна справа.

За інф. «Акциз»

You must be logged in to post a comment.