Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

$20 млн. за відгук підпису під коаліційною угодою.

Корупція$20 млн. за відгук підпису під коаліційною угодою.

Президент України Віктор Ющенко заявляє, що правоохоронні органи повинні блискавично реагувати на будь-які прояви політичної корупції в парламенті.

Коментуючи в інтерв’ю журналістам у вівторок в Алчевську (Луганська область) заяву народного депутата Олега Ляшка про те, що йому запропонували $20 млн. за відгук підпису під коаліційною угодою, Ющенко сказав: «Їх (підкупи депутатів – ред.) можна лікувати тільки одним способом, що я і всіляко підтримуватиму. Є Генпрокурор і за моїми дорученнями займеться розслідуванням кожної обставини політичної корупції, яка існувала».

Президент сподівається, що в новому парламенті корупції не буде, а якщо стануть відомі подібні факти, то, на його думку, правоохоронним органам треба негайно на це реагувати.

«І сьогодні нам треба мати блискавичну реакцію на прояви корупції», – вважає Президент.

Як повідомлялося, Ляшко в ефірі одного з телеканалів у понеділок заявив, що йому запропонували $20 млн. за відгук підпису під коаліційною угодою.

Раніше інший депутат заявляв, що йому за аналогічний крок пропонували суму вдвічі меншу.

Генпрокурор Олександр Медведько заявив у вівторок, що в прокуратуру не поступало заяв від депутатів про спроби їх підкупу за відгук підпису під коаліційною угодою.

Він радить народному депутату від БЮТ Олегу Ляшку звернутися із заявою для перевірки його інформації про нібито спробу підкупу депутатів за відгук підпису під угодою про створення демократичної коаліції.

You must be logged in to post a comment.