Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Луценко – Черновецький – хто кого.

Київський міський голова Леонід Черновецький заявляє, що міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко розказав неправду. За словами мера, міністр першим ударив його кулаком у пах і в обличчя.

Про це Черновецький заявив у п’ятницю в ток-шоу «Свобода Савіка Шустера» на телеканалі «Інтер», коментуючи вчорашній інцидент з Луценком.

За словами Черновецького, в п’ятницю на засіданні Ради національної безпеки і оборони він «виступив з ініціативою з приводу того, щоб земельні ділянки не крали». «Я говорив про те, що депутати у великій кількості впливають на рішення різних питань. Я також сказав, що є тиск на глав адміністрацій і мерів міст – це нечесні силові керівники, які, працюючи з шахраями-інвесторами ніби під міліціонерів, що потребують квартири, вимагають відведення земельних ділянок, які не встановлені згідно із законом», – розказав мер Києва.

Як розказав Черновецький, на засіданні РНБО він «сказав, що він (Луценко) вимагав у мене земельну ділянку вартістю декілька мільйонів доларів у присутності чотирьох чоловік. Причому на мою відмову він загрожував посадити мого сина».

Він відзначив, що після цього засідання РНБО продовжувалося і все було спокійно, – передає «УНІАН».

«Після засідання РНБО він (Луценко) вискочив з натовпу і ударив мене двічі. У місця, якими чоловіки зазвичай пишаються, і ударив кулаком в обличчя. І його відразу відтіснили декілька міністрів і глав адміністрацій», – відзначив Черновецький.

«Я, звичайно, потягнувся дати йому здачу, але, на жаль, мені така можливість не представилася», – відзначив мер. «Це ж жах! – відзначив Черновецький. – Що робити країні, в якій міністр у присутності всіх головних осіб в країні б’є кулаком в обличчя і в пах мера одного з міст? Я не давав йому землю і не дамі йому землі».

За словами мера, він зараз почуває себе нормально, і у нього «все гаразд».

Як повідомлялося Черновецький розповсюдив заяву, що «на засіданні Ради національної безпеки і оборони України, у присутності губернаторів і інших високих посадовців, міністр внутрішніх справ Луценко, не маючи аргументів у дискусії і втративши контроль над собою, по-варварськи накинувся на мера Києва Леоніда Черновецького». «Така дикунська поведінка – ганьба для всієї України. Я не дозволю дикунам влаштовувати в столиці і в країні таке «беззаконня» і обов’язково доведу кримінальну справу до кінця. Цього пана (Луценко) чекає або психлікарня, або в’язниця», – заявив Черновецький.

Після цього міністр внутрішніх справ України Луценко розказав, що на засіданні Ради національної безпеки і оборони України, не називаючи конкретних прізвищ, він говорив про величезну кількість столичної землі, яка незаконно розподіляється Київрадою, і що Генеральна прокуратура України повинна не просто подавати протести на конкретні рішення Київради, але і накладати арешт на ці землі. За словами Луценка, після того, як всі присутні на РНБО погодилися з пропозицією щодо створення загальних груп з представників ГПУ, МВС і СБУ для перевірки законності відведення земель у Києві, Черновецький заявив: «Луценко, Вікторе Андрійовичу, вимагав у мене землю нібито для міліціонерів, і якщо я не дам, – обіцяв арештувати мого сина».

Ю.ЛУЦЕНКО відзначив, що це відверта брехня, і що після закінчення РНБО, коли Президент України пішов, він заявив Л.ЧЕРНОВЕЦьКОМУ, що той “брехун і просто падлюка, і так нормальні люди не поступають”.

“Після цього, – сказав міністр, – пан ЧЕРНОВЕЦьКИЙ підступно ударив мене в коліно”. Після цього, за словами Ю.ЛУЦЕНКА, він дав Л.ЧЕРНОВЕЦьКОМУ ляпас – “чоловічий, відкритий” .

“Я не збираюся вибачатися, я поступив як людина, як громадянин, як ЛУЦЕНКО”, – заявив міністр внутрішніх справ.

  1. Один коментар в “Луценко – Черновецький – хто кого.”

  2. Від тимошенко, дата Jan 20, 2008 | Відповісти

    краще б вже повбивалися….

You must be logged in to post a comment.