Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

У Азовському морі затонув теплохід.

У Азовському морі затонув український теплохід “Сергій Скадовський”: жертв немає.

В 19:40 18 січня в Азовському морі в 63 км від Керченського півострову (мис Хроні) внаслідок складних погодних умов, а саме – скупчення льоду, був пошкоджений корпус теплохода “Сергій Скадовський”, в результаті чого теплохід почав тонути. Про це повідомляє прес-служба МНС.

Теплохід йшов під прапором України у складі каравану з 10 судів, з порту Маріуполь в Керченську протоку, у супроводі криголама “Капітан Білоусов” і морського буксира “Портовик”. На його борту знаходився екіпаж у складі 13 чоловік. Теплохід перевозив 3 тис. 100 т зерна.

За даними прес-служби МНС, в 2:40 19 січня по розпорядженню капітана теплохода “Сергій Скадовський” через загрозу затоплення екіпаж у повному складі покинув судно і перейшов на борт буксира “Портовик”. Постраждалих немає. Загальну координацію дій здійснює Міністерство транспорту і зв’язку України.

Нагадаємо, 3 січня 2008 р. в Азовському морі в 30 милях від Керченської протоки затонув болгарський сухогруз “Ванесса”, водотоннажністю 4 тис. т. На борту судна знаходився вантаж металобрухту вагою 2 тис. 950 т. Екіпаж “Ванесси” складався з 10 моряків – громадян Болгарії і одного українського лоцмана. Єдиний член екіпажу, який вижив, був врятований 3 січня морським буксиром “Меркурій” і госпіталізований.

Попередня корабельна аварія відбулася в Керченській протоці 11 листопада 2007 р. Тоді за один день затонули чотири судна: сухогрузи “Вольногорськ”, “Нахічевань”, “Ковель” і танкер “Волгонєфть-139″. Крім того, низка суден сіли на мілину і отримали пошкодження. Найбільшого збитку екології регіону завдала аварія танкера “Волгонєфть-139″, на його борту знаходилося понад 4,7 тис. т мазуту, з яких 1,3 тис. т вилилося в море. Крім того, частина нафтопродуктів потрапила до моря з судна “Ковель”.

You must be logged in to post a comment.