Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Підвищення тарифу на проїзд в метро.

Начальник КП «Київський метрополітен» вважає, що підвищення тарифу на проїзд в метро має відбутися не поетапно, а відразу.

Про це він сказав у понеділок на прес-конференції, ще раз підкресливши, що собівартість однієї поїздки в столичному метро зараз становить 1,58 грн.

Відповідаючи на запитання, чи згоден він на підвищення тарифу до 1,25 грн. – цю цифру обговорюють зараз у профільній комісії Київради, Мірошніков відповів: «Сьогодні, як ви знаєте, вартість проїзду 50 коп. для звичайного пасажира, для незвичайного – школярі, студенти – 10 і 20 коп. відповідно, і 22% – це 18 категорій пасажирів, які користуються безкоштовно метрополітеном, це люди з різним ступенем заслуги – ветерани праці і так далі. Тому мене влаштує насправді все, що більше 50 коп.», передає «УНІАН».

До цього він додав, що «абсолютно» його влаштує «все, що більше 1,58 грн.».

Проте Мірошніков зазначив, що всі «проміжні заходи», звичайно, будуть виправдані, але він «не рубав би цей «хвіст» по шматочках». «Він (хвіст) за 8 років, поки тариф не піднімався, виріс такий, як у Змія Горинича. Київський метрополітен – найдешевший в світі, але, на мій погляд, в цьому більше поганого, ніж хорошого», – сказав керівник Київського метрополітену.

You must be logged in to post a comment.