Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

21 січня найгірший день року.

ДепресіяСьогодні найдепресивніший день року.

Психологи вирішили оголосити 21 січня найгіршим днем року, так що, якщо сьогодні ви відчували себе сумним і пригніченим, на це є офіційна причина, заявляє видання The Daily Mail.

У Британії деякі дослідники офіційно оголошують 21 січня найгіршим днем року. Зокрема, психолог, фахівець в області депресій Кліфф Арналл, вивів навіть математичну формулу для визначення Сумного понеділка.

Вчений у своїх розрахунках спирається на шість чинників, які дуже важливі для середньостатистичної людини. Це погода; борги; кількість днів, що пройшли після свят; кількість днів, що пройшли від провалу планів; відчуття, що потрібно щось змінювати; відсутність стимулів. І найбільше вплив цих чинників посилюється 21 січня.

При цьому Кліфф Арнолл запевняє, що більшості цих чинників, що впливають на настрій, цілком можна уникнути – потрібно перестати плакати і почати шукати позитив. «Якщо ви постійно ниєте і скаржитеся на погоду або маленькі аліменти, зупиніться! Це нудно! – закликає психолог. – Думайте про хороші речі, що відбуваються у вашому житті. Якщо одна з кінцівок не працює, то перемкніть увагу на три останні!»

Окрім цього фахівець рекомендує обмежити спілкування з неприємними людьми, навчитися найчастіше говорити НІ і водночас добровільно допомагати людям.

Дослідники відзначають, що найкраще з депресією справляються британці, які є найбільшими оптимістами серед людей.

До речі, на 21 січня припадає і День обіймів: свято це порівняно молоде. Вважається, що ідея обнімати навіть незнайомця прийшла в голову студентам із Західної Європи у 70-ті роки минулого століття.

You must be logged in to post a comment.