Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Для партії регіонів Раїса Богатирьова – це невелика втрата.

Рінат АхметовБогатирьова не узгоджувала з Ахметовим призначення секретарем РНБО.

Народний депутат України, один з лідерів Партії регіонів, Рінат Ахметов заявив, що Секретар Ради національної безпеки і оборони України Раїса Богатирьова, яка раніше очолювала фракцію ПР у Верховній Раді, не погоджувала з ним своє призначення на цю посаду, повідомляє УНІАН.

При цьому Ахметов підкреслив, що Богатирьова – “доросла жінка і самостійний політик”.

За словами Ахметова, його дуже багато що пов’язує з Богатирьовою.

“Я завжди з повагою ставився до цієї людини й політика. А що стосується її рішення перейти на нову посаду, я відповім футбольною мовою: півфінал для мене несподіваний, сподіватимемося, що фінал буде ясним і переможним для України”, – сказав він.

Ахметов також підкреслив, що ніякого розколу в Партії регіонів немає.

23 січня член Партії регіонів Ярослав Сухий заявив, що для Партії регіонів Раїса Богатирьова (яка погодилася на пропозицію президента обійняти посаду секретаря РНБО)- це невелика втрата. “Називається – загін не помітив утрати бійця. Абсолютно”, – сказав він.

Того ж дня секретар Ради національної безпеки і оборони України Раїса Богатирьова зробила досить несподівану заяву про те, що позиції Партії регіонів і Президента України Віктора Ющенка щодо долучення України в НАТО збігаються.

You must be logged in to post a comment.