Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Москаль звинувачує сина депутата в організації злочинної групи.

МоскальМоскаль звинувачує сина депутата-регіонала в оргзлочинності та пропонує створити ТСК.

Народний депутат України, радник міністра внутрішніх справ Геннадій Москаль пропонує створити у Верховній Раді Тимчасову слідчу комісію для розслідування фактів причетності членів родин народних депутатів до кримінальних злочинів.

Про це повідомили у прес-службі Громадянського руху Народна Самооборона. «Я наполягаю на створенні слідчої комісії, тому що випадки, коли і народні депутати, і члени їхніх сімей, які причетні до кримінальних злочинів, непоодинокі», – наголосив Геннадій Москаль.

Зокрема, Геннадій Москаль стверджує, що “син народного депутата від Партії регіонів Володимира Демишкана Сергій наприкінці 2007 року організував злочинну групу, яка викрала громадянина Василя Кривозуба, генерального директора авіатранспортної компанії Крунт з метою отримання 300 тисяч доларів».

Геннадій Москаль зауважив, що згодом Василя Кривозуба було вбито, “а щоб приховати цей факт, його тіло втопили у Дніпрі, прив’язавши до ніг сім секцій радіатора”.

За словами радника міністра внутрішніх справ, наразі Сергій Демишкан та інші підозрювані перебувають у слідчому ізоляторі, а за фактом вбивства порушено кримінальну справу.

За матерiалами УНІАН

You must be logged in to post a comment.