Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Степан Столярський вважає, що його затримання є політичним замовленням.

ЗаконДержекоінспекцією у Львівській області займеться прокуратура.

Матеріали документування злочину, отримані співробітниками Управління СБУ у Львівській області в приміщені Держекоінспекції, відповідно до ст. 97 кримінально-процесуального кодексу, вже передано в органи прокуратури для прийняття відповідного рішення.
Нагадаємо, що 25 січня в кабінет начальника Державної екологічної інспекції у Львівській області Степана Столярського увірвалося троє озброєних людей в масках і одна людина в цивільному, яка представилася працівником СБУ. Степана Столярського на той момент в кабінеті не було, ці люди вибили двері і перебували в приміщенні 10 хвилин. Коли надійшов начальник Держекоінспекції, йому повідомили, що його підозрюють у хабарництві. Начальник відмовився заходити в кабінет.

Натомість начальник Державної екологічної інспекції у Львівській області Степан Столярський вважає, що його затримання є політичним замовленням. “Хочуть посаду начальника Держекоінспекції”, – зазначив він журналістам. Після цього приїхала карета швидкою допомоги, оскільки у С.Столярського – хворе серце. Відтак, його відвезли у лікарню під охороною, дружину з ним не пустили.

Дії працівників УСБУ у Львівській області в приміщенні Держекоінспекції у Львівській області були відповідними до постанови суду і у межах законодавства.

Джерело: zaxid.net

You must be logged in to post a comment.