Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Фінансування галузі освіти на 2008 рік у Львові.

Цього року міський бюджет передбачає збільшення фінансування галузі освіти Львова. Як повідомила начальник управління освіти Львівської міської ради Надія Оксенчук, зокрема збільшено видатки на харчування дітей: 3 грн для дітей 1-4 класів, 5 грн – для дітей з малозабезпечених сімей та 6 грн для дітей-сиріт.
Крім цього вперше цього року бібліотечні фонди шкіл Львова поповнять новими виданнями художньої літератури, на які виділено 200 тисяч гривень.

Також цього року завершать комп’ютеризацію шкіл та придбають у школи інтерактивні дошки та мультимедійні проектори. Зараз у львівських школах вже є 10 таких дошок. В міському бюджеті закладено кошти у сумі 3 млн 162 тисячі 200 грн, за які можна придбати ще 30 інтерактивних дошок та більше 70 мультимедійних проекторів.

Протягом року у школах створять окремі спеціалізовані кабінети з хімії, фізики та інших предметів. На їх облаштування виділено 300 тисяч гривень.

Цього року в управлінні освіти Львівської міської ради планують відкрити 20 нових груп у садочках, а також ввести в дію 2 дитячі садочки на вулиці Патона та Чукаріна. На створення нових груп у бюджеті розвитку передбачено 800 тисяч гривень. крім цього на забезпечення функціонування дошкільних закладів освіти у бюджеті міста забезпечено 14 млн 874 тисяч 700 гривень.

Загалом на фінансування галузі освіти на 2008 рік в міському бюджеті закладено 373 млн 446 тисячі грн. (в загальному бюджеті) та 44 млн 867 700 грн ( в бюджеті розвитку).

Джерело: ЛьвівNEWS

You must be logged in to post a comment.