Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Інцидент у місті Бровари Київської області.

ІнцидентНелегали стріляють в українців.

Спроба заволодіти зброєю міліціонера коштувала нападнику життя. Інцидент стався сьогодні, 28 січня, близько 12 години у місті Бровари Київської області.

Ще двоє осіб зазнали вогнепальних поранень.

За попередніми даними, близько 11 години дня наряд Державтоінспекції патрулював територією міста у рамках профілактичної операції «Мігрант».

Наряд помітив на вулиці двох підозрілих чоловіків кавказької зовнішності. На прохання правоохоронців показати документи ті повідомили, що паспортів не мають і пред’явили довідки на право тимчасового проживання в Україні.

З метою перевірити особи підозрілих працівники Державтоінспекції доставили їх до Броварського міськвідділу, а звідти – до «паспортного» відділу міліції.

Далі, коли один із зловмисників перебував в службовому кабінеті начальника цього відділу, його подільник самовільно ввірвався до приміщення. Після цього обоє спробували напасти на працівників міліції.

У ході бійки з правоохоронцями один із затриманих вихопив з кобури працівника ДАІ табельний пістолет. Правоохоронець встиг перехопити та заломити руку зловмисника. Однак той, шалено опираючись, почав тиснути на гашетку.

Перша випущена ним куля потрапила у стіну. Друга – у відкриті двері. При цьому був поранений один з відвідувачів відділку.

На цю мить працівник міліції зміг побороти опір нападника і третім пострілом зловмисник поранив себе в пах. Працівник ДАІ, заволодівши пістолетом, поранив у ногу другого нападника.

Унаслідок цієї пригоди один із нападників помер на місці, а другого нападника та пораненого відвідувача госпіталізовано.

За фактом згаданого інциденту проводиться службова перевірка. Вирішується питання про порушення кримінальної справи.

За повідомленням ДЗГМД МВС України

You must be logged in to post a comment.