Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Богатирьова перебуває з візитом у Росії.

БогатирьоваБогатирьова готує Москву до приїзду Ющенка.

Сьогодні, 29 січня, секретар РНБО України Раїса Богатирьова у рамках дводенного візиту до Москви зустрілася із керівником МЗС Росії Сергієм Лавровим. На ній сторони головно готувались до зустрічі Віктора Ющенка і Володимира Путіна, а також обговорили проблеми українських заробітчан в Росії.

Про це повідомляє прес-служба Президента України. Під час зустрічі Раїса Богатирьова і Сергій Лавров готувались до проведення другого засідання Українсько-Російської міждержавної комісії в м. Москва. Як передбачається, для участі у засідання групи 12 лютого Москву відвідає Президент України Віктор Ющенко.

Секретар Ради національної безпеки та оборони України Раїса Богатирьова і керівник МЗС Росії Сергій Лавров обговорили, зокрема, термін проведення цього засідання та його порядок денний. “Сьогодні ми обговорили питання, які можуть бути підняті на засіданні комісії Ющенко-Путін. Це підбиття підсумків роботи за попередній період, питання міждержавних двосторонніх відносин і затвердження плану роботи на 2008 рік”, – зазначила Раїса Богатирьова.

Водночас, вона не відкинула ймовірність того, що під час зустрічі Ющенко-Путін можуть постати питання газових відносин. За словами Богатирьової, спектр питань залежатиме від волі президентів, “що вони вважатимуть необхідним на той момент”.

Секретар РНБО України поінформувала, що сьогодні узгоджено практично всі технічні моменти майбутнього засідання. “Ми готуємо проекти документів для розгляду кожною стороною перед засіданням”, – наголосила Раїса Богатирьова та висловила надію, що 12 лютого зустріч президентів України і Росії пройде “достатньо ефективно та організовано”.

Також під час зустрічі відбулась «ґрунтовна дискусія з широкого кола гуманітарних і соціальних питань». Секретар РНБО України і головний дипломат Росії обговорили нагальні питання щодо врегулювання правового статусу громадян України в Російській Федерації з огляду на нове міграційного законодавства Росії. Зокрема, йшлося про соціальне і медичне забезпечення трудових мігрантів з України . Також не оминули теми двостороннього співробітництва в економічній сфері.

Після зустрічі із міністром закордонних справ Росії Раїса Богатирьова вирушила на робочу нараду Раді безпеки Російської Федерації.

Крім того, сьогодні, у 29 січня, Раїса Богатирьова провела зустріч зі спікером Державної Думи РФ Борисом Гризловим.

Нагадаємо, 29-30 січня Раїса Богатирьова перебуває із робочим візитом у Москві.

За матеріалами Інтерфакс-Україна

You must be logged in to post a comment.